Szemmozgáskövetés módszertana

Utolsó módosítás: 2016. június 20.

Előadást és műhelyfoglalkozást tartottak az Eszterházy Károly Főiskolán a szemmozgáskövetés terület kutatási lehetőségeiről

2016. április 7-én az Eszterházy Károly Főiskola Médiainformatika Intézetében „A kutatói teljesítmény inkubációja a 21. század módszereivel" című projekt keretében Dr. Steklács János, a Kecskeméti Főiskola Tanítóképző Főiskolai Kar dékánja tartott előadást A szemmozgáskövetés módszertana és pedagógiai alkalmazása címmel. Ezt követő napon, április 8-án, szintén a projekt keretében az előadáshoz kapcsolódóan, a Médiainformatika Intézet Humáninformatika Tanszékének tanársegédje, Kvaszingerné Prantner Csilla műhelyfoglalkozást tartott Szemmozgáskövetés a gyakorlatban címmel. Mindkét programon a szemmozgáskövetés terület nyújtotta kutatási lehetőségek megnevezése és azok bemutatása nagy hangsúlyt kaptak. A programok az NTP-FTH-15-0091 azonosítószámú projekt támogatásával valósultak meg.