Szakmai nap az Eszterházy Károly Egyetemen

Utolsó módosítás: 2017. június 15.

A Médiainformatikai Intézet Digitális átállás az oktatásban címmel, 2017. május 24-én tartott szakmai napot. A rendezvényen az Eszterházy Károly Egyetem oktatóinak, és az Intézet meghívott előadójának prezentációi hangoztak el az Egri Tankerület vezetői számára.

A szakmai napot Lengyelné dr. Molnár Tünde nyitotta előadásával a „Digitális átállás a köznevelésben" címmel.
Vendégelőadóként Dr. Horváth Ádám a Digitális Jólét Nonprofit Kft. szakmai vezetője előadásában a „Digitális Oktatási Stratégia" szerepéről beszélt.
Dr. Antal Péter „A jövő osztályterme: eszközök és módszerek a 21. század iskolájában" címmel tartott előadást.
Ezt követően az Eszterházy Károly Egyetem Gyakorló Általános, Közép-, Alapfokú Művészeti Iskola és Pedagógiai Intézet oktatóinak beszéde hangzott el, a „Workshop, Jó gyakorlatok az Eszterházy Károly Egyetem gyakorló iskolájában". Az előadók Tóthné Szük Erzsébet, és Sipos Zsuzsanna voltak.
Végezetül a vendégek a Varázstoronyba látogattak el, ahol Dr. Murányi Zoltán, és Dr. Vida József a Varázstorony igazgatójának előadását hallhatták, „Természettudomány a 21. században" címen.

Fotók: Kakuk Dániel