Szakértőink részvétele az NCPHEE egyeztetésen

Utolsó módosítás: 2019. február 07.

2018. május 29-én került sor a "Strengthening Professional Higher Education and VET in Central and South Eastern Europe (PROCSEE)" című ERASMUS+projekt hazai szakértői és stakeholderi egyeztetésére a Semmelweis Egyetemen.
A fejlesztő munkában intézményünk két szakértője is részt vesz alábbi 4 tematikus terület hazai fejelsztését és implementációját segítve:
1. A PHE összhangja a regionális fejlesztési stratégiákkal szakértő: Prof. Dr. habil. Dinya László (Eszterházy Károly Egyetem)
2. A PHE promóciója a szakismerethiány megszüntetésére irányulóan szakértő: Dr. Medve Anna (Veszprémi Egyetem)
3. A hallgatók munka világában történő elhelyezkedésének szervezése és nyomonkövetése szakértő: Prof. Dr. György Wéber M.D., Ph.D. (Semmelweis Egyetem)
4. Személyes tanulási környezet a PHE-ben szakértő: Dr. Racsko Réka (Eszterházy Károly Egyetem)