Szakértői kiadvány

Utolsó módosítás: 2017. május 05.

Megjelent a nemzetközi professzionális felsőoktatás fejlesztését segítő szakértői kiadvány

Az elmúlt hónapban kiadásra került a „Policy Challenges for Professional Higher Education in Central and South Eastern Europe" című, a PROCSEE projekt keretében kidolgozott tanulmány végleges verziója. Hazánkból a szakmai munkában az Eszterházy Károly Egyetem két szakértője, prof. dr. Dinya László, dr. Racsko Réka, a Semmelweis Egyetem professzora prof. dr. Wéber György, és a Pannon Egyetem tudományos munkatársa, Dr. Medve Anna vett részt.
A kötet elérhető a Magyar Rektori Konferencia honlapján, és az alábbi hivatkozáson:
A PROCSEE projektben részt vevő partnerek és szakértők a projekt további tevékenységei során javaslatot fognak tenni a tanulmányban rögzített kihívások kezelésére a 2017. május végén megrendezésre kerülő workshopon.