Racsko Réka előadása a MRK rendezvényén

Utolsó módosítás: 2017. március 09.

2016. november 23-án tartotta meg első disszeminációs rendezvényét az MRK a gyakorlatorientált felsőfokú oktatás (PHE) Közép- és Dél-Kelet Európában történő erősítését célzó PROCSEE projekt keretében, melyen intézetünk dolgozója, Racsko Réka is tartott előadást a személyes tanulási környezet (Personal Learning Environments) kihívásairól

Az eseményen az egyes PHE témák felelős magyar szakértői mutatták be röviden a terület kihívásainak okait és egyéb körülményeit, melyen a témában érintett hazai intézmények - többek között a Dunaújvárosi Egyetem, az Eszterházy Károly Egyetem, a Budapesti Metropolitan Egyetem, valamint a Budapesti Gazdasági Egyetem - mellett részt vett a EURASHE főtitkára, Michal Karpíšek is, így lehetőség adódott a EURASHE aktuális tevékenységeinek megismerésére is.

A workshop során körvonalazódott a PHE kialakuló felsőoktatásbeli és iparági szerepe regionális és hazai szinten egyaránt, és a viták során az intézmények több területen is felvázolták a PHE hasznosulásának lehetőségeit.

A workshop-on tartott prezentációk az alábbi linkeken érhetőek el: