Oktatóink plenáris előadása

Utolsó módosítás: 2021. március 09.

Oktatóink plenáris előadása a Digitális oktatás - digitális nevelés konferencián

A Gál Ferenc Egyetem és az Óvó- és Tanítóképzők Egyesülete együttműködésében 2021. március 3-án megrendezésre kerülő „Digitális oktatás – digitális nevelés. Pedagógusok a digitális gyermekvilágban" című konferencia, amelyet Dr. Pajtókné dr. Tari Ilona rektorasszony egy köszöntővel, valamint az informatikai Kar három oktatója egy felkért plenáris előadással képviselte egyetemünket.
Lengyelné dr. Molnár Tünde, Dr. Racsko Réka és Dr. Szűts Zoltán A köznevelés digitális átállása a pedagógusok szemszögéből címmel mutatta be egy nagymintás kérdőíves vizsgálat eredményeinek digitális pedagógiai aspektusait.

Az Eszterházy Károly Egyetem mellett Károli Gáspár Református Egyetem Tanítóképző Kar, a Soproni Egyetem Benedek Elek Pedagógiai Kar, ELTE Tanító- és Óvóképző Kar osztotta meg a tapasztalatait a digitális oktatás különböző aspektusairól.

A szakmai tanácskozásra több mint 700 résztvevő regisztrált határon innen és túl, a programot nagyszámú online érdeklődés követte.