MTA MAB díjátadás

Utolsó módosítás: 2017. február 16.

Intézetünk vezetője Lengyelné dr. Molnár Tünde az MTA MAB – Mérei Ferenc Tudományos díjában részesült

A Magyar Tudományos Akadémia területileg illetékes Miskolci Akadémiai Bizottsága 2016. november 7-én – a Magyar Tudomány Ünnepe megnyitóján – a régióban tevékenykedő, kiemelkedő tudományos eredménnyel rendelkező kutatók számára elismeréseket adott át.

Az eddig elért szakmai és tudományos eredményei elismeréseként Lengyelné dr. Molnár Tünde, az Eszterházy Károly Egyetem Médiainformatika Intézetének megbízott igazgatója, aki kimagasló kutatómunkájával nagyban hozzájárult az elmúlt években az egri, ezen keresztül a hazai felsőoktatás magas színvonalú működéséhez, a Neveléstudományi Szakbizottság MAB – Mérei Ferenc Tudományos díjában részesült.